Liga: wyniki, ciekawostki oraz inne informacje
19WTJ89
Sława Sławno

Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 359

PostWysłany: Nie 17:39, 02 Kwi 2006    Temat postu: Liga: wyniki, ciekawostki oraz inne informacje

Proszę tu wpisywac strzelców, wyniki i inne informacje o naszej drużynie i o rywalach.

PostWysłany: Nie 13:33, 30 Kwi 2006    Temat postu:

Zefir Wyszewo – Arkadia Malechowo 1:1 (1:0)
Bramki:
’20 S. Jobczyk ’81 P. Stefanów

Skład Arkadii : Dąbrowski – Zachciał, Stefanów, Piątek (’60 Bułło), Hutman – Gil, Sułek, Skoczylas, Kułaga (’72 Grabowski) – Chruszcz (’89 Kaliszczak), Małysz

W dniu dzisiejszym po bardzo dobrym meczu piłkarze Arkadii wywieźli punkt z gorącego terenu w Wyszewie remisując z tamtejszym Zefirem 1:1. Początek meczu przyniósł ataki gospodarzy którzy nieporadnie długimi piłkami starali przedostać się w pole karne gości i stworzyć zagrożenie bramkowe. W pierwszym kwadransie gry kilkakrotnie było gorąco pod malechowską bramką w wyniku dobrze wykonywanych rzutów wolnych i rzutach autowych oraz niepewnych interwencjach bramkarza Arkadii. Nerwowość poczynań malechowskiej obrony sprawiła iż w 20 minucie po nieudanej pułapce ofsajdowej S. Jobczyk znalazł się sam na sam z Dąbrowskim i strzałem z 6 m w okienko bramki nie dał szans bramkarzowi Arkadii.
Od tej pory stopniowo zaczęła narastać przewaga gości wynikiem której było kilka groźnych sytuacji. Między 40 – 45 minutą Arkadia wykonywała 5 rzutów rożnych całkowicie zamykając zespół Zefira na ich połowie boiska. Po przerwie napór gości jeszcze wzrósł a bramkarz Zefira był w coraz większych opałach. Liczne akcje skrzydłami przynosiły Arkadii z minuty na minutę coraz większą przewagę. Po jednej z nich Chruszcz uderzył głową z 5 m jednak nie pokonał dobrze dysponowanego Wysockiego. W 66 minucie Sułek nie trafił w dogodnej sytuacji z 6 m, kilkakrotnie po groźnych strzałach Skoczylasa wybornie bronił bramkarz Zefira. Dobre sytuacje mieli też Gil oraz Małysz ale brakowało im zimnej krwi i ich uderzenia z pola karnego były niecelne. Dopiero w 81 minucie po centrze z rzutu rożnego Małysza Stefanów zdobył bramkę na wagę remisu. Końcówka meczu była bardzo dramatyczna. W 86 minucie Małysz dobrze uderzył z 6 m jednak bramkarz Zefira wybornie obronił, zaś w odpowiedzi S. Jobczyk uderzył w 88 minucie w poprzeczkę. Mecz zakończył się remisem jednak z gry więcej mieli piłkarze Arkadii i to oni stworzyli dużo więcej sytuacji bramkowych.
19WTJ89

Posty: 359

PostWysłany: Nie 17:06, 30 Kwi 2006    Temat postu:

Sława Sławno - Lenik Manowo 2:2

Mecz pikarsko był świętem sędziowsko katastrofą.Chłopaki nie martwcie się będzie dobrze. Graliście z sercem to się liczy. Nic się nie stało ...
technox

Posty: 3

Skąd: Victoria Sianów

PostWysłany: Nie 18:18, 30 Kwi 2006    Temat postu:

Na meczu poza rzadkimi okrzykami nic ciekego sie nie dzialo, poza tym ze ochrona wyprowadza jednego pacjenta, ktory rzucil butelka na murawe;]
Pzdr

Ostatnio zmieniony przez technox dnia Śro 20:56, 24 Maj 2006, w całości zmieniany 1 raz
sławaa

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 3

PostWysłany: Pon 7:40, 01 Maj 2006    Temat postu:

a kibice s sianowa słyszałem ze nawet po bramkach nie cieszyli sie bo bali sie ze ktoś ich przyczaji hehe