PostWysłany: Pon 10:00, 09 Paź 2006    Temat postu:

Bramki dla Drawy: '26
Bramki dla Sławy : '51 Wróbel, '57 Matuszewski, '81 Kuniczuk
Skład Sławy:
Wysocki - Matuszewski, Michalak, Szerszenowicz, Mirowski- Piotrowski ('85 Betkało), Walczak, Nowak, Lachowicz, - Myziak ('46 Wróbel) Kuniczuk

Kolejne zwyciestwo zanotowali juniorzy starsi Sławy Sławno, którzy od sierpnia 2004 roku nie doznali jescze porazki w meczu o punkty przed wlasna publicznoscia. Tak było i tym razem choc I połowa spotkania nie zapowiadała sukcesu gospodarzy. Mecz ku zaskoczeniu miejscowych rozpoczał się od mocnego pressingu gosci ktorzy skrocili pole gry i uniemożliwiali wyprowadzenie pilki z wlasnej połowy piłkarzom Sławy. Drawa zagrala bardzo ostro i decydowanie. W pierwszym kwadransie gry pilkarze Sławy przeprowadzili tylko 2 grozne akcje bokami podczas gdy goscie stworzyli 3 grozne kontry. Jedna z nich po zlym wybiciu pilki przez stopera Sławy B. Michalaka konczy sie faulem w polu karnym i sedzia spotkania dyktuje zasluzony rzut karny dla Drawy w 15 minucie spotkania. Na szczescie wspaniala interwencja wykazał się O. Wysocki ktory "wyczul" kapitana Drawy i i pilke uderzuona przy slupku wybil na rzut rozny. Po tej akcji pilkarze Sławy ruszli do ataku. Po jednym z rzutow roznych R. Mirowski strzalem głowa w dogodnej sytuacji przeniósł pilkę nad poprzeczką. Jednak 5 minut po tym zdarzeniu po kolejnym starciu na murawie lezy wspomniany Mirowski. Kiedy wszyscy spodziewali sie wybicia pilki na aut, zawodnik gosci uderza pilkę z 20 metra i ta wpada w samo okienko bramki Wysockiego. Akcja blizniaczo podobna do tej z Pucharu UEFA kiedy to Wisła stracila bramke w Krakowie z Iraklisem. Pilkarze Sławy rzucili sie do odrabiania strat ale gra byla malo skladna. Mimo to udało sie stworzyc 2 100% okazje do zdobycia bramki. W 30 minucie Lachowicz dostal pilke 5 m przed bramka i zamiast uderzyc z lewej nogi przełozył ją i jego strzal zostal zablokowany przez powracajacego obronce. W 38 minucie sam przed bramkarzem gosci znalazl sie Myziak jednak jego niecelny strzal szybuje nad poprzeczką. W przerwie w szatni gospodarzy miala miejsce męska rozmowa trenera z zawodnikami i na efekty w II połowie nie trzeba bylo dlugo czekac. Zawodnicy Sławy wyszli zdeterminowani i od pierwszego gwizdka walczyli o kazda pilke. Sygnal do natarcia dał wprowadzony Wrobel ktory ladnym strzalem z 11 metra przy slupku sprawil duzo klopotow bramkarzowi gosci. W 51 minucie wspomniany Wrobel poszedl do konca za pilka rzucona przez Walczaka i wslizgiem ubiegl obronce i bramkarza gosci pakujac pilke do siatki. Sława poszla za ciosem i ruszyla zdecydowanie do ataku. Czesta akcje oskrzydlajace obu obroncow bocznych przynosily rzuty rozne i wolne po ktorych bylo goraco pod bramka Drawy. Po jednym z rzutow wolnych ostro bita pilka przez Walczaka sprawila na tyle duzo problemow bramkarzowi Drawy ze ten wypuszcza ja z rak pod nogi Matuszewskigo ktory dokladnym strzalem zmienia wynik na 2:1. Po tej bramce napor gospodarzy nie słabnie i trwa do około 70 minuty. Po tym okresie gra sie wyrownala pilkarze gosci starali sie wyrownac i odkryli sie co pozwolilo na konstruowanie szybkich kontr przez gospodarzy. Trzecia bramka wisiała w powietrzu. Wreszcie w 81 minucie piekne podanie Wrobla wyprowadza Kuniczuka sam na sam z bramkarzem Drawy, ktory nie byl w stanie wygrac pojedynku z napastnikiem Sławy. Od tego momentu Sława kontrolowala przebieg meczu i nie dała sobie wydrzec ani jednego punktu do konca.

Posty: 111

PostWysłany: Pon 10:24, 09 Paź 2006    Temat postu:

Sławno 7 pazdziernika 2006 - juniorzy mlodsi
Sława Sławno - Drawa Drawsko 2:4 (1:3)
Bramki dla Drawy: '26, ' 32 ' 36 ' 80
Bramki dla Sławy : '15 Wróbel, '64 Ulatowski
Wysocki - Bzdzion, Ulatowski, Zbrowski, Betkało- Iwanisik, Wójcik, Malinowski P. Malinowski J. - Wróbel ('33 Szuba) Zuszczyk

Grającej w osłabionym składzie druzynie juniorow mlodszych Sławy nie udalo sie pokonac lidera rozgrywek Drawy Drawsko choc niewiele brakowalo aby Sława ten mecz zremisowala. Najbardziej odczuwalny był brak obroncow - kapitana druzyny J. Krakowskiego, A. Kozioła ( kontuzja w Kolobrzegu) i Neubauera jak rowniez brak pomocnikow Gajzlera, Rutkowskiego oraz Chalbinskiego. W to miejsce cały mecz zagrac musieli trampakarze z rocznika 93 (mlodsi od swoich przeciwnikow o 3 lata). O dziwo to Sława wyszla na prowadzenie. Juz w 15 minucie solowa akcja Wrobla konczy sie bramka na 1:0. Niestety proste bledy w kryciu mlodych pilkarzy Sławy koncza sie wynikiem 1:3 do przerwy. W przerwie trener zmodyfikował lekko ustawienie Sławy w srodku pomocy. W II połowie gospodarze zaskoczyli faworyzowanych gosci szybka gra pilka na 2, 3 kontakty, spychajac Drawe momentami do bardzo glebokiej defensywy. Na sytuacje do strzelenia bramki nie trzeba bylo dlugo czekac. Strzaly Malinowskiego P. Wojcika i Betkało minimalnie mijały bramke gosci. Szczegolnie po strzalach Betkało trzykrotnie kibice trzymali rece w gorze pilka jednak minimalnie mijala swiatło bramki. W akcje ofensywne angazowal sie tez grajacy na pozycji ostatniego stopera Ulatowski. Po jednej z takich akcji obronca gosci scial przed polem karnym wychodzacego sam na sam wspomnianego Ulatowskiego. Sam poszkodowany w 64 minucie meczu ladnym strzalem z rzutu wolnego zdobył kontaktowa bramke. Po tym fakcie napor gospodarzy jeszce wzrosl. Raz po raz bramkarz Drawy w sobie wiadomy sposob ratowal gosci od wyniku remisowego. W koncowce Sława zaatakowala juz wszystkimi silami odkrywajac sie i prokurujac grozne kontry w wykonaniu Drawy. Po jednej z nich w ostatniej minucie spotkania sedziujacy jedyny arbiter (bez asystentow bocznych) popelnil blad nie odgwizdujac spalonego napastnika gosci. Ten wykorzystal sytuacje sam na sam z Wysockim i ustalil wynik spotkania. Jednak w tak odmlodzonym skladzie pilkarze Sławy zagrali ambitnie do konca bardzo dobry mecz.
goalkieper

Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 1

PostWysłany: Wto 15:01, 10 Paź 2006    Temat postu:

sypie sie ta drużyna juniorów młodszych Crying or Very sad
gdybyśmy grali pełnym składem to byśmy spokojnie wygrali tą lige jeżeli DRAWA jest liderem a wcale dobrze nie gra]
no ale jak na mecz przychodzi 11 jak dobrze pójdzie no to nie ma co sie dziwić że już 2 mecz w dusko dostaliśmy
stopwatch

Posty: 3

PostWysłany: Śro 15:06, 11 Paź 2006    Temat postu:

Masz racje bez kitu.Ja osatnio nie mogłem przyjśc na mecz-niestety.Ale zawsze kiedy gramy mecz 16 powinno przychodzić , a nie wiem czy kiedyś na trening tylu z młodszych przyszło. Sad

PostWysłany: Śro 15:23, 25 Paź 2006    Temat postu:

z kim teraz graliscie i jaki byl wynik waszego meczu z gory dziekuje za info Smile

Juniorzy starsi
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 4:0 (2:0)

Bramki : Wróbel 4', 43', 71', 80'

Wysocki - Michalak Matuszewski Mirowski Lachowicz - Piotrowski Walczak Nowak Myziak - Kuniczuk Wróbel ('75 Krakowski)

W sobotę juniorzy Sławy rozegrali mecze derbowe powiatu z Darłovia Darłowo. Juniorzy starsi potwierdzili że od lat dominują w powiecie sławieńskim i pewnie pokonali Darłovie Darłowo 4:0. Od samego poczatku meczu wyrazna przewagę uzyskali miejscowi i juz w 4 minucie meczu po stalym fragmencie gry Wrobel otwiera wynik spotkania. Kolejne minuty to coraz wieksza przewaga gospodarzy. W 18 minucie po dobrym dograniu Walczaka ladnym strzalem popisal sie Kuniczuk pilka jednak ku roszpaczy kibicow laduje na poprzeczce bramki Darłovii. 10 minut pozniej ladna akcje przeprowadza bardzo dobrze dysponowany tego dnia Wrobel dogrywa do Piotrowskiego a ten minimalnie chybil w dogodnej sytuacji strzelajac w boczna siatke. W 37 minucie ladnym strzalem z 25 metrow popisal sie Walczak i bramkarz koncowkami palcow wybij pilke na rzut rozny. Kiedy wydawalo sie ze pilkarze Darłovii przetrzymaja I polowe ze strata tylko jedej bramki w 43 minucie kolejna oskrzydlajaca akcja bocznego obroncy zakonczyla sie wrzutka. Matuszewski dokladnie wrzucil pilke te przyjal Wrobel i wykorzystujac niezdecydowanie obroncy i bramkarza podwyzsza wynik na 2:0..
Druga polowa to dalsze ataki gospodarzy ktorzy jednak nie forsowali zbytnio tempa i ambitna gra Darlovii, ktorej zawodnicy z uplywem czasu tracili coraz wiecej sil. Ostanie 20 minut to juz gra do jednej bramki. W 71 minucie sedzia nie odgwizdal ewidentnego karnego po przewinieniu w polu karnym Darlovii jednak juz po minucie dokladne dogranie Nowaka Wrobel zamienil na 3 bramke dla Sławy. W 74 minucie goscie stworzyli grozna akcje. Po rzucie roznym i strzale napastnika pilka trafila w poprzeczke Wysockiego. To że niewykorzystane sytuacje sie mszcza udowodnil Wrobel ktory w 80 minucie zamienil asyste Piotrowskiego na 4 bramke ustalajac wynik spotkania. W 85 Darlovia miala najlepsza okazje to strzelenia honorowej bramki ale z pojedynku sam na sam z napastnikiem gosci zwyciesko wyszedl Wysocki. Po zeszlorocznych zwyciestwach z Wiekowianka 5:0 i 4:1 Arkadia 3:1 i 2:1 oraz Darlovia 4:1 i 1:0 juniorzy starsi i kolejny raz wygrali derby powiatu.

Juniorzy mlodsi
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 3:2 (1:0)

Bramki dla Sławy: Malinowski J. 25', Betkało 56' Iwanisik i. 80+1'
dla Darłovii: 68', 75'
sklad Sławy :
Wysocki - Krakowski( '64 Iwanisik) Ulatowski Zbrowski Malinowski P.('75 Rudzki) - Betkalo Wojcik Gajzler Rutkowski - Malinowski J. Wrobel (5' Neubauer)
Bardzo zaciete pelne emocji spotkanie jak na derby przystalo zafundowali kibicom juniorzy mlodsi Sławy i Darłovii. Pierwsza polowa uplynela pod znakiem niewielkiej przewagi gospodarzy ktorzy jednak mieli problemy ze sforsowaniem obrony gosci. W 15 minucie meczu ładnym strzalem popisal sie Wojcik jednak pilka trafia w poprzeczke. W 21 minucie ladnie rozegrana akcja konczy sie strzalem Betkalo i znow poprzeczka kiedy minute pozniej w dogodnej sytuacji nie trafia ponownie Wojcik kibice zadawali pytanie czy bramka Darlovii zostanie tego dnia "odczarowana". Jednak juz w 25 minucie ladna akcja po skrzydle pilke przejal Rutkowski i dokladnym dograniem wzdluz bramki obsluzyl Jacka Malinowskiego, ktory pewnym strzalem z 5 metrow uzyskal prowadzenie dla Sławy. Slawa probowala pojsc za ciosem ale niedokladna gra nie pozwala na stworzenie wielu dogodnych sytuacji. W 40 minucie ponownie groznie strzelal Betkalo i minimalnie nie trafil w bramke gosci. Druga polowa po bojowym nastawieniu w sztatni to zdecydowane ataki Sławy. Po kliku sytuacjach w 56 minucie udalo sie podwyzszyc wynik. Betkalo bedac na 20 metrze od bramki sprytnym strzalem pod poprzeczke zaskoczyl wysunietego bramkarza Darlovii. Od tego momentu do ataku rzucili sie goscie nie majac juz nic do stracenia. W 60 minucie sytuacje sam na sam wygrywa z napastnikiem Darlovii Wysocki jednak 8 minut pozniej ta sztuka mu sie nie udaje i Darlovia zdobywa kontaktowa bramke. Slawa zdecydowanie ruszyla do ataku. W 72 minucie J. Malinowski nie wykorzystal sytuacji sam na sam z bramkarzem gosci. Niestety 5 minut przed koncem to sie zemscilo i po indywidualnej akcji napastnika Darłovii wpada bramka dajaca remis. Pikarze gosci po strzelonej bramce dali sie zepchnac do rozpaczliwej obrony i szczescie dla Sławy przyszlo w ostatniej minucie meczu. Do prostopadlej pilki zagranej ze srodka dobrze wyszedl Iwanisik ktory strzalem w krotki rog probowal zaskoczyc bramkarza Darłovii - pilka po jego strzale odbija sie od slupka i przekracza linie bramkowa. Aby nie bylo niedomowien na posterunku jest tez J. Malinowski ktory na wszelki wypadek dobija jeszce pilke. Szczesliwe ale zasluzone zwyciestwo Sławy staje sie faktem.