PostWysłany: Czw 9:20, 31 Sie 2006    Temat postu:

Juniorzy starsi - roczniki 1991-1988 zbiorka w sobote o godz 10.00 oraz juniorzy mlodsi 1992 zbiorka w sobote o godz. 12.00

PostWysłany: Nie 19:22, 03 Wrz 2006    Temat postu:

PostWysłany: Pon 8:21, 04 Wrz 2006    Temat postu:

Sława Sławno - Gryf Polanów 4:3 (2:3)
Bramki dla Sławy: 20' Myziak 44' Lachowicz '58 Dura k. '70 Dura k.
Skład Sławy:
Miłosz - Matuszewski Dura Mirowski Szerszenowicz ('85 Krakowski) - Piotrowski ('50 Michalak) Walczak Nowak Lachowicz - Kuniczuk Myziak ('87 Wróbel)

Po bardzo zaciątym meczu juniorzy starsi Sławy odnieśli pierwsze zwyciestwo w nowym sezonie. Mecz rozpoczał sie od bardzo ostrej gry zawodników obu drużyn i twardej walce głównie w środku pola. Po kwadransie gry przewage uzyskali zawodnicy Sławy którzy stworzyli klika dogodnych sytuacji bramkowych niewykorzystanych przez Lachowicza Kuniczuka i Myziaka. W 20 minucie ładnym strzalem z 16 m popisał sie Mateusz Myziak który zrehabilitowal sie za 2 zmarnowane wczesniej dogodne sytuacje i uzyskal prowadzenie. Po tej bramce Sława uzyskiwała coraz wieksza przewagę stwarzajac groźne sytuacje. Dłuzni nie pozostawali pilkarze Gryfa wyprowadzajac kilka szybkich kontrataków. Po jednym z nich piłka trafia w rekę M. Szerszenowicza w polu karnym gospodarzy i rzut karny na bramke zamienia w 31 minucie piłkarz Gryfa. Po tym zdarzeniu zawodnicy Sławy rzucili się do ataku i na efekty nie trzeba było długo czekać. Miedzy 31 a 33 minuta dwukrotnie w dogodnych sytuacjach byli Lachowicz i Myziak. Ten ostatni przegral pojedynek 1 na 1 z bramkarzem gości, który uruchomił napastników Gryfa do szybkiej kontry. Po minieciu 2 obronców Sławy z prawej strony boiska napastnik dokladnie dogral pilke przed bramkę Milosza i jego partner nie mial klopotów z umieszczeniem jej w siatce. Na domiar złego nastepna kontra minutę pozniej koczy sie rzutem karnym dla gosci. Lachowicz odbiera piłke napastnikowi Gryfa na linii pola karnego a sedzia z wiadomych sobie przyczyn wskazuje na 11 m. Nawet trener gosci by zdumiony z prezentu jaki otrzymal od sedziego. W 34 minucie jest juz 3:1 dla Gryfa. Koncowka I połowy to ciągły napór gospodarzy. Efektem tego jet strzelona minute przed gwizdkiem bramka. Po bardzo dobrym rozegraniu rzutu wolnego przez Walczaka piłke w siatce strzałem głowa umieszcza Lachowicz. Druga odsłona to mecz na jednej polowie - połowie gosci. Zawodnicy Gryfa z minuty na minute tracac siły uciekali sie do gry faul dzieki czemu czesto grali w osłabieniu. W 58 minucie przewinienie w polu karnym Gryfa zauwaza arbiter spotkania i Dura zamienia rzut karny na bramke. Po uzyskaniu remisu piłkarze sławy rzucili się jescze bardziej do ataku stwarzajac sobie wiele sytuacji. Najwiekszy efekt przynosily akcje skrzydlami. Po jednej z takich akcji w 70 minucie w pole karne gości wpada Matuszewski i zostaje brutalnie ściety przez obrońcę Gryfa. Decyzja moze byc tylko jedna i ponownie Dura uzyskuje bramke z rzutu karnego. Ostatnie 20 minut to pelna kontrola nad meczem zawodnikow Sławy. Goscie nie byli w stanie zmienic obrazu gry i dopiero w doliczonym czasie stworzyli grozna akcje - niecelnie jednak uderzajac z rzutu wolnego. Po dramatycznym meczu zawodnicy Sławy zasłuzenie pokonali Gryfa Polanow 4:3.

Posty: 111

PostWysłany: Pon 8:33, 04 Wrz 2006    Temat postu:

2 września 2006 godz. 13.00
Kategoria Junior młodszy
Sława Sławno - Gryf Polanów 3:0 (1:0)
Bramki : 11', 66' Zuszczyk, 65' Malinowski
Wysocki - Ulatowski Michalak ('40 Kozioł) Betkało Krakowski - Gajzler( '60 Iwanisik), Malinowski Wójcik - Wróbel Zuszczyk

Posty: 111

PostWysłany: Pią 10:54, 08 Wrz 2006    Temat postu:

Wysocki - Ulatowski Michalak ('40 Kozioł) Betkało Krakowski - Gajzler( '60 Iwanisik) Malinowski Wójcik Rutkowski - Wróbel Zuszczyk

Posty: 111

PostWysłany: Pią 10:59, 08 Wrz 2006    Temat postu:

Juniorzy starsi i mlodsi zbiórka sobota godz. 9.00

Posty: 111

PostWysłany: Pon 9:14, 11 Wrz 2006    Temat postu:

9 wrzesień 2006 Sianów godz. 11.00
Victoria Sianów - Sława Sławno 2:4 (1:0)
Bramki dla Victorii: '22, '81
Bramki dla Sławy: 50' Matuszewski 55' Lachowicz '62 Myziak '85 Wróbel
Miłosz - Matuszewski Dura('46 Wróbel) Mirowski Szerszenowicz - Piotrowski('46 Michalak) Walczak Nowak Lachowicz - Kuniczuk Myziak ('85 Krakowski)
Juniorzy starsi Sławy z powodzeniem zrewanżowali się Victorii za niedawną wysoką porażkę seiorów. Początek meczu nie zapowiadał sukcesu Sławy. Pierwsza połowa upłyneła pod znakiem lekkiej przewagi gospodarzy którzy w tej częsci meczu stworzyli co najmniej 3 dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Pierwsza groźna sytuacja miała miejsce już po kwadransie gry, jednak w zamieszaniu podbramkowym górą byli obroncy Sławy. Grający z większym zaangażowaniem gospodarze uzyskali prowadzenie w 22 minucie meczu po wykonaniu rzutu wolnego z bocznej częsci boiska. Piłka została wrzucona na piątkę gości i przy biernej postawie obrońców i bramkarza Sławy pomocnik Victorii umiescił piłkę w siatce. Zawodnicy z Sianowa poszli za ciosem i w 31 minucie mogli prowadzic już 2:0 ale najpierw dobrym refleksem wykazał sie Krzysztof Miłosz zaś dobitka ugrzęzła na słupku. Sława swoją najlepszą szansę na strzelenie gola miała w 25 minucie kiedy to Myziak strzałem z 8 metra do bramki nieczysto trafia w piłke i ta mija światło bramki. W drugiej połowie po meskiej rozmowie w szatni piłkarze Sławy wyszli na boisko z wieksza determinacją, co od razu dało efekty. Agresywne krycie i gra pressingiem na połowie gospodarzy przyniosła bramkę juz 5 minut po gwizdku. Po dograniu z lewej strony boiska Konrada Kuniczuka piłke w siatce umieszcza Łukasz Matuszewski. Piłkarze Sławy poszli za ciosem i juz w 55 minucie prowadzili. Po dobrej centrze Łukasza Walczaka podobnie jak w pierwszym meczu bramkę głową zdobył Konrad Lachowicz. W 62 minucie Sława przeprowadziła bliźniaczo podobną akcję jak ta która dała wyrównanie. Znowu dogranie z lewej strony Kuniczuka zamknął tym razem Myziak pakując głową piłkę do siatki. To był 17 minutowy nokaut dla piłkarzy Victorii, którzy jednak pozbierali się i od 70 minuty znów zarysowała się lekka przewaga gospodarzy. Stworzyli oni 2,3 okazje do strzelenia bramki. Jedną z nich wykorzystali w 81 minucie kiedy to po złym ustawieniu obrony sam na sam wyszedł napastnik Victorii i zrobiło się 3:2. Piłkarze z Sianowa rzucili się do ataku zapominając o obronie. Sława miała 3 groźne kontry i tylko dobra postawa bramkarza Victorii oraz nieporadność strzelecka napastników Sławy pozwalała na zachowanie wyniku. Jednak w 85 minucie kolejną okazję sam na sam z bramkarzem po dograniu Roberta Nowaka wykorzystał tym razem Mateusz Wróbel, ustalając wynik spotkania.

Posty: 111

PostWysłany: Pon 9:40, 11 Wrz 2006    Temat postu:

9 września 2006 godz. 13.00
Victoria Sianów - Sława Sławno 3:1 (0:1)
Bramki dla Victorii : '75 '78 '80+2
Bramki dla Sławy : '18 Wróbel
Wysocki - Ulatowski Michalak ('34 Iwanisik) Kozioł Krakowski ('74 Rudzki) - Marchewka Malinowski P. Wójcik Rutkowski - Wróbel( '34 Malinowski J.) Zuszczyk
Tylko 5 minut zabrakło młodym piłkarzom Sławy do uzyskania 3 punktów na trudnym terenie w Sianowie. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga juniorów młodszych Sławy. Wspaniałe okazje w tej czesci meczu mieli Wróbel, Piotr Malinowski oraz Przemysław Rutkowski który po ładnym dryblingu wdarł sie w pole karne gospodarzy i ładnie uderzył na bramke gospodarzy. Tylko słupek uratował bramkarza Victorii. Dopiero w 18 minucie wspaniały strzał Mateusza Wróbla z 11 metra ląduje w siatce bramki Victorii. Sława nie zwalniała tempa do 34 minuty kiedy to z konieczności (wystepy w juniorach starszych) bosiko musieli opuscic Bartek Michalak i M. Wróbel. Na boisku pozostali piłkarze którzy zdecydowanie ustepowali warunkami fizycznymi pilkarzom z Sianowa. Druga połowa to dominacja Victorii ale dobrze zorganizowana obrona kierowana przez kapitana Janka Krakowskiego nie dopuszczała do groźnych sytuacji a na przedpolu bramki pewnie grał Oskar Wysocki. Niestety młodym piłkarzom Sławy zabraklo sił w walce z roslejszymi zawodnikami Victorii. Na domiar złego bosiko musiał opuscic kapitan Sławy. Jego miejsce na pozycji ostatniego obroncy zajął grajacy dotad bardzo dobry mecz na pozycji kryjacego obroncy Kozioł. Niestety w 75 minucie wdał sie on w niepotrzebny drybling, napastnik gospodarzy odebrał mu piłkę i wykorzystał sytuację sam na sam. To podłamało opadajacych juz z sił piłarzy Sławy którzy 2 minuty przed koncem stracili kolejna bramkę. Sławieńscy zawodnicy probowali jeszce poderwac się do walki i wyrownać. Jednak zmęczeni ustepujący warunakmi fizycznymi napastnicy Sławy nie byli w stanie stwarzyć groźnej sytuacji a Victoria wyprowadziła 2 grozne kontry, z których jedną wykorzystała w doliczonym czasie gry.

Posty: 111

PostWysłany: Pon 9:45, 11 Wrz 2006    Temat postu:

Trening juniorow poniedziałek czwartek godzina 17.00.

Posty: 111

PostWysłany: Wto 12:28, 19 Wrz 2006    Temat postu: Sława- Gwardia

16 wrzesień 2006 sławno godz. 11.00 junior starszy
Sława Sławno - Gwardia Koszalin 1:1 (0:0)
Wysocki - Matuszewski Dura Szerszenowicz ( '80 Krakowski) Mirowski - Piotrowski (' 72 Michalak) Walczak Nowak ('75 Betkało) Lachowicz - Kuniczuk Myziak ('65 Wróbel)
Bramki dla Gwardii: '72
Bramki dla Sławy: '81 Lachowicz
Sobotni mecz niestety zakonczył się pierwszą strata punktów przez juniorow starszych Sławy Sławno. Mimo olbrzymiej przewagi i wypracowaniu wielu sytuacji sytzeleckich mlodzi pilkarze Sławy Sławno zremisowali z Gwardią Koszalin, na dodatek goniąc wynik.
Początek meczu zapowiadał pewna i wysoka wygraną gospodarzy, kórzy od początku uzyskali znaczna przewagę. Juz w pierwszych 15 minutach Lachowicz 3-krotnie przedarł się lewa stroną boiska - pierwszy raz strzelajac w boczna siatke a 2 kolejne razy dogrywajac niecelnie do napastników. Kolejna akcje mial Kuniczuk który z 5 m także trafił w boczna siatkę bramki Gwardii. Gospodarze grali szybko, pilką co z minuty na minutę rysowało coraz wieksza przewagę Sławy. Miedzy 20-30 minuta meczu dwukrotnie w dogodnej sytuacji był Myziak po akcjach Walczaka i Piotrowskiego ale w polu karnym gosci zbyt dlugo zwlekał z oddaniem strzału. Gospoadarze próbowali tez strzałow z daleka. Bliscy sczescia byli Nowak i Walczak ale piłka po ich strzałach po rozpaczliwych interwencjach była parowana przez bramkarza gości. Druga połowa przypominała także pierwszą odsłonę. Groźne sytuacje raz po raz były stwarzane przez młodych piłkarzy Sławy, jednak brakowało przysłowiowej kropki nad i. Tymczasem około 70 minuty goscie po raz kolejny wybijaja długa piłkę, kóra po błędzie Szerszenowicza trafia to napastnika Gwardii. Ten bedąc przed polem karnym został nieprzepisowo zatrzymany przez wspomniengo wczesniej obronce który probował naprawic swoj błąd. Mlody bramkarz Sławy Wysocki (zastępował kontuzjowanego Miłosza) popełnił błąd przy ustawieniu muru i ku rozpaczy kibiców musiał wyjmowac piłkę z siatki po uderzeniu z rzutu wolnego. Piłkarze Sławy rzucili sie do odrabiania strat. Między 75 a 90 minutą stworzyli 7-8 dogodnych sytuacji, jednak szczeście sprzyjało bramkarzowi gosci. Dogodne sytuacje mieli Myziak, Kuniczuk dwukrotnie wprowadzony Wróbel, Betkało, Walczak. Za każdym razem bramkarz w sobie wiadomy sposób wybijał piłke na rzut rozny lub strzały były minimalnie niecelne. W 80 minucie droge do bramki po pieknym strzale z 20 m znalazł tylko Lachowicz i piłkarze Gwardii mogli cieszyć się z niezasłużonego w sumie remisu.

Posty: 111

PostWysłany: Wto 12:45, 19 Wrz 2006    Temat postu:

6 wrzesień 2006 sławno godz. 13.00 junior młodszy
Sława Sławno - Gwardia Koszalin 4:1 (3:0)
Bramki dla Gwardii : '70
Bramki dla Sławy : '20 Rutkowski ' 30 ' 49 Wróbel ' 37 Wójcik
Wysocki - Kozioł Michalak ('60 Ulatowski) Betkało('62 Karol) Krakowski ('68 Rudzki) - Marchewka Malinowski P. Wójcik Rutkowski - Wróbel('54 Chałbiński) Zuszczyk( '45 Gajzler '70 Malinowski J.)
To co nie udało się juniorom starszym dokonanane zostało przez ich mlodszych kolegów. Juniorzy młodsi Sławy potrafili udokumentować swoja przewagę juz w pierwszej połowie spotkania. Festiwał strzelecki w tej częsci meczu rozpoczął Premek rutkowski który pieknym lobem w długi róg bramki z około 17 m wykorzystał za dalekie wyjscie bramkarza gosci. Druga bramka to trafienie Marisza wójcika który wpakował piłke do siatki po strzałe z 7 m. Trzecia bramka padła tuz przed koncem I połowy i była dziełem Mateusza Wróbla który wreszczie wykorzytsał 4 z rzedu w tym spotkaniu dogodna sytuację. Po pieknej akcji całego zespołu i szybkeij wymianie piłek w srodku pola z prawej strony z pilką wyszedł Mariusz Wójcik, który pieknym zagraniem wzdłuż pola karnego obsłużył Wróbla. Ten bardzo ładnym strzałem z pierwszej piłki w długi róg strzelił na 3:0. W tej czesci meczu nieskutecznoscia popisał się tez Alan Zuszczyk który dwukrotnie był bardzo bliski strzelenia bramki. Druga odsłona przyniosła kolejna bramkę Wróbla który pozazdrościł akcji Rutkowskiemu i także dokładnym lobem zdobył bramkę na 4:0. Honorowe trafienie dla gosci padło 10 minut przed koncem meczu, jednak na tyle tylko było tego dnia stać gości.